POWER 2 - Zintegrowany Program Rozwoju AGH w Krakowie

Zadania realizowane na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA SZKOLENIE PROWADZENIE EFEKTYWNYCH PREZENTACJI / PROFESJONALNE WYSTĄPIENIA PUBLICZNE DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

Wydziałowe Biuro Projektu Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii
w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie II (ZPR AGH II)”
nr POWR.03.05.00-00-Z309/18 (Zadanie 5)

OGŁASZA REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ NA SZKOLENIE

Prowadzenie efektywnych prezentacji / Profesjonalne wystąpienia publiczne
dla
nauczycieli akademickich

Forma szkolenia:
Szkolenie odbywać się będzie online jako szkolenie jednodniowe (ok. 8 godz.).
Terminy szkolenia:
11.06.2021 – liczba miejsc: 15
28.06. 2021 – liczba miejsc 15

Termin rekrutacji: do 07.05.2021

Zakres szkolenia:

1. Poznanie struktury wystąpień
  2. Poznanie kluczowych zasad wystąpień publicznych
  3. Poznanie sposobów przekazywania różnych rodzajów informacji do różnego grona odbiorców
  4. Poznanie zasad zachowania się podczas wystąpień publicznych
  5. Poznanie sposobów zrobienia wrażenia (pozytywnego) na różnych grupach odbiorców
  6. Rozwijanie umiejętności efektywnego przemawiania do grup (studentów, pracowników, uczestników konferencji, seminariów)
  7. Nabycie umiejętności poznania potrzeb różnych grup odbiorców i dostosowanie do nich wystąpienia
  8. Poznanie i rozwijanie umiejętności skupienia uwagi odbiorcy na prelegencie i przekazywanej informacji, komunikacie (mowa, postawa itp.)
  9. Poznanie elementów skutecznej i precyzyjnej komunikacji werbalnej
  10. Poznanie sposobów wykorzystania różnych kanałów sensorycznych w trakcie prezentacji, wystąpienia.

Wymagane dokumenty i miejsce ich składania
Oryginał wypełnionego i podpisanego Formularza rekrutacji (Załącznik nr 2 do regulaminu) należy:

1. Przesłać skan na adres: slorenc@agh.edu.pl
  2. Przekazać do Wydziałowego Biura Projektu składając na portierni paw. C-1 do skrytki WGiG z dopiskiem KEZP – LORENC SYLWIA (POWER – prowadzenie efektywnych prezentacji), z zachowaniem terminu rekrutacji.

Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie, Uczestnik Szkolenia zobowiązany jest przekazać do Wydziałowego Biura Projektu składając na portierni paw. C-1 do skrytki WGiG z dopiskiem KEZP – LORENC SYLWIA (POWER – prowadzenie efektywnych prezentacji):

Regulamin projektu

Osoba do kontaktu