POWER 2 - Zintegrowany Program Rozwoju AGH w Krakowie

Zadania realizowane na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami

REKRUTACJA NA SZKOLENIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH WGIG

Wydziałowe Biuro Projektu Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii
w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie II (ZPR AGH II)”
nr POWR.03.05.00-00-Z309/18 (Zadanie 5)

OGŁASZA REKRUTACJĘ NA

Szkolenie z języka angielskiego dla pracowników naukowo-dydaktycznych WGiG

Forma zajęć: W chwili obecnej ONLINE*). Po ustaniu obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 planowana jest kontynuacja zajęć w formie stacjonarnej.

Organizacja zajęć:
a) Czas trwania kursu: 10 miesięcy
b) Zajęcia będą się odbywać w 3 grupach,
c) Minimalna liczba uczestników: 12,
d) Możliwe zwiększenie liczby uczestników do 18 przy niezmiennej max. liczbie grup,
e) Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, raz lub dwa razy w tygodniu.

Liczba miejsc: 15 (max. 18)
Termin rekrutacji: do 24.02.2021

Wymagane dokumenty i miejsce ich składania
Oryginał wypełnionego i podpisanego Formularza rekrutacji (Załącznik nr 2 do regulaminu) należy:

1. Przesłać skan na adres: bkowal@agh.edu.pl
  2. Przekazać do Wydziałowego Biura Projektu składając na portierni paw. C-1 do skrytki WGiG z dopiskiem KEZP – KOWAL BARBARA (POWER – angielski), z zachowaniem terminu rekrutacji.

Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie itp., Uczestnik Szkolenia zobowiązany jest przekazać do Wydziałowego Biura Projektu składając na portierni paw. C-1 do skrytki WGiG z dopiskiem KEZP – KOWAL BARBARA (POWER – angielski):

Regulamin projektu

Osoba do kontaktu
Barbara Kowal – Członek Wydziałowego Biura Projektu
e-mail: bkowal@agh.edu.pl

UWAGA: Dokumenty rekrutacyjne muszą być wydrukowane w kolorze
O kwalifikacji na kurs językowy decydować będzie kolejność zgłoszeń w ramach limitu dostępnych miejsc.